موجو جم

ورود | ثبت نام

خدمات موجوجم

خدمات موجوجم

تیم موجوجم، با توجه به افزایش محبوبیت بازی و سرگرمی و از طرف دیگر با توجه به اینکه در جامعه ما فرهنگ بازی و سرگرمی، جایگاه خود را ندارد و کمتر از آنچه که باید، مورد توجه قرار داده شده است، بستر مناسبی را فراهم نموده تا لذت بازی و سرگرمی را دوچندان کند و در جامعه، تاثیر مثبتی بگذارد و خدماتی از قبیل خریدهای درون برنامه ای، فروش گیفت کارت، فروش کنسول های بازی، تولید محتوای بازی و سرگرمی و هرآنچه که در بازی و سرگرمی نیاز است را ارائه می دهد. همچنین در موجوجم، بستری را فراهم کرده ایم که از بازی و سرگرمی خود و میزان انرژی که صرف آن می کنید هم کسب درآمد داشته باشید.

[wgl_spacing spacer_size=”30px”]

خریدهای درون برنامه ای

یکی از خدمات تیم موجوجم، خرید جم و محصولات درون برنامه ای است. موجوجم، با توجه به میزان محبوبیت بازی و سرگرمی در جامعه، فعالیت اولیه خود را برای اولین بار در ایران و با هدف عرضه شارژ حساب های بازی ایرانیان آغاز نمود و با ایجاد بستر مناسب و مطمئن، توانسته است در دورانی که تحریم ها علاوه بر گرانی، خرید بسته های درون بازی ها را برای ایرانیان به خواب تبدیل کرده اند، هر آنچه که در بازی و سرگرمی ها نیاز می شود را ارائه دهد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش

یکی از خدمات تیم موجوجم، مربوط به فروش اکانت بازی و سرگرمی های دیجیتال است؛ از آنجایی که یکی از راه های کسب درآمد برای گیمرهای حرفه ای، ساخت اکانت های قوی و فروش آن ها می باشد. ما نیز در موجوجم با هدف ترویج فرهنگ صحیح بازی و سرگرمی، بر آن شدیم تا زمینه ی ثبت رایگان آگهی فروش اکانت های بازی را در هر سه پلتفرم موبایل، کامپیوتر و کنسول فراهم نماییم.

ثبت و مشاهده آگهی‌ها

خرید گیفت کارت

گیفت کارت نوعی اعتبار مجازی از فروشگاه های مختلف اینترنتی است که از طریق آن می توان موارد دلخواهی که با ویزا کارت و مستر کارت قابل خرید بوده و در کشور عزیزمان ایران از آنجایی که به علت تحریم ها در کشورمان، امکان خرید از فروشگاه های خارج از کشور وجود ندارد و می توان با استفاده از گیفت کارت مناسب، این مشکل را پشت سر گذاشت، یکی از خدمات موجوجم به ارائه گیفت کارت مربوط می شود و بستر مناسبی برای افزایش رضایت مخاطبین فراهم گردیده است.

مشاهده و خرید گیفت کارت

کسب درآمد با موجوجم

همان طور که می دانیم دیگر نمی توان به سرگرمی های دیجیتال، فقط به عنوان یک وسیله گذران اوقات فراغت نگریست و آثار چنین بازی هایی، به حدی است که از آنها با عنوانانقلاب بازی های رایانه اییاد می کنند اما نکته حائز اهمیت اینجاست که آدم هایی هستند که تمام وقت خود را به بازی کردن می گذرانند و امروزه از همان بازی و سرگرمی، درآمدهای فوق العاده بالایی دارند. حتی بعضی از آن ها از کمپانی هایی که آن بازی ها رل تولید کرده اند هم درآمدشان بیشتر است.

اگر شما هم جز کسانی هستید که سالیان سال است بازی های معروف کنسول های مختلف را به صورت حرفه ای بازی کرده اید، باید به این مهم توجه داشته باشید که شما نیز می توانید مانند نمونه های مشابه در خارج از کشور، از مهارت و استعدادتان در بازی و سرگرمی، کسب درآمد داشته باشید.

بخش کسب درآمد موجوجم

[wgl_spacing spacer_size=”30px”]

با کلیک بر روی خدمات مورد نیاز خود به بخش مورد نظر در موجوجم بروید.